İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi Kasma

Takipçi ve Begeni Sistemine Aşağıdaki İnstagram Butonundan Giriş Yapabilirsiniz!


instagram

Instagram’in gizli mesaj kutusunu açin
Fotograf paylasim platformu İnstagram Takipçi Kasma gizli bir mesaj kutusuna sahip ancak bu bölüme bazen önemli sayilabilecek mesajlar da düsebiliyor. Basit birkaç adimla bu mesaj kutusunu kontrol edebilirsiniz.
Instagram üzerinde gizli bir mesaj kutusunun oldugunu biliyor muydunuz? Bu bölümde sizinle baglantisi olmayan kisilerden gelen bazi önemsiz mesajlar depolaniyor. Öte yandan her nasilsa spam kategorisine girmeyen bazi önemli mesajlar da bir sekilde buraya düsmüs olabilir. Birkaç basit adimi izleyerek bu gizli kutuya ulasabilirsiniz.
Uygulamanin sag üst kösesinde kutu gibi görünen bir ikon yer aliyor. Bunun üzerine dokunun. Bu bölüm “Instagram Direct” olarak adlandiriliyor. Eger bir gizli mesajiniz varsa bu alanda mesaj isteklerini gösteren mavi bir bildirim göreceksiniz. Bu aslinda gizli mesaj kutusundaki mesajlarin sayisini gösteriyor. Bildirimin üzerine dokundugunuzda gizli mesaj kutusuna yönlendirileceksiniz. Hepsi bu kadar.

Ayrica Instagram’in isletmeler için sundugu yeni servisiyle ilgili haberlerimiz var. Artik isletme profiline sahip sirketler, gönderilerinin kimler tarafindan izlendigi hakkinda demografik bilgi edinebilecekler. Böylece sirketler gönderilerini takipçilerinin çogunlugu çevrimiçiyken ve görüntülemek için daha uygun olduklari anla eslesecek sekilde yayinlanmak üzere zamanlayabilecekler. Bu ay içinde genel kullanima sunulmasi beklenen yeni özellik “Insights” olarak adlandiriliyor.

-----> DENEME <------

Share this post