İnstagram Takipçi Kazan

İnstagram Takipçi Kazan

Takipçi ve Begeni Sistemine Aşağıdaki İnstagram Butonundan Giriş Yapabilirsiniz!


instagram

İnstagram Takipçi Kazan

Bildigimiz gibi Google’in Apple’ina, Microsoft’undan Facebook’una kadar tüm teknoloji devleri ödüllü yazilim açigi bulma programlari düzenler. Amaç tahmin edecegimiz gibi kendileri adina çalisan siber güvenlik görevlilerinin kesfedemedigi zaafiyetlerin de ortadan kaldirilmasi.

Facebook da bu dogrultuda ‘Hata Avcisi’ ismini tasiyan bir program yürütüyor ki program kapsaminda açiklari ortaya çikaranlara bulunan açigin önemi ile dogru orantili para ödülü veriyor. Örnegin geçtigimiz yil içerisinde 526 tanesi geçerli kabul edilen 13,000 dolayinda hata bildirimi alan sosyal ag devi, 210 kisiye de yaklasik bir milyon dolar ödül dagitti ki kisi basi ödül ortalamasi $1780’a geliyor.

Tabii dedigimiz gibi bu ödenen ortalama ücret. Yoksa önemine göre ödül miktari da degisiyor. Örnegin haberimize konu olan Jani isimli, henüz 10 yasindaki, Finlandiyali internet kurdu Instagram’daki bir açigi kesfedip Facebook’a bildirerek 10,000 dolari cebine koydu.

Jani’nin iddiasi x kisisine yönelik kullanici yorumlarini da, x kisisinin kendi attigi yorumlari da, Instagram sunucularindan silebilecegi yönündeydi ki bunu dogrudan Instagram’in en popüler isimlerinden birisi olan Justin Bieber’in hesabina gelen kullanici yorumlarindan birisi silerek kanitladi. Ki Bieber son veriler itibari ile 61.5 mlyon takipçi ile Instagram’daki en popüler erkek kullanici. Genel siralamada ise 6. sirada.

-----> DENEME <------

Share this post